Yaro Berry Blue 2,340.00 грн.
Предыдущий товар Товар 10 из 114
категории YaroSlings
 Следующий товар
 
Yaro Berry Blue
Увеличить

Розмiр: розмір 6 - 4,60 м
Краiна: Нідерланди
склад: 100% бавовна
щільність: 260g/m2

Слінг має унікальне плетіння. Гарно підійде для тотдлерів.

Слінги компанії YAROSLINGS створені з якісної пряжі. Пряжа, що використовується для ткацтва слінгів на 100% складається з довговолокнистої бавовни. Мета виробника – зробити найкращі слінги європейської якості за доступною ціною, щоб кожна мама, яка прагне носити малечу в слінгу, мала змогу це зробити.

Слінги YAROSLINGS мають жакардове плетіння, що використовується традиційно на виробництві елітних та дорогих марок. При цьому плетіння слінгів YAROSLINGS  не тільки ідеально для новонароджених малюків, а буде зручним і для старших дітей.

Слінги YAROSLINGS дуже лагідні на дотик, м’які та легко драпіруються. Економні в намотці. Мають гарні паттерни (спеціально розробляються на замовлення виробника YAROSLINGS з урахуванням ­­­­­­­ останніх трендів у дизайні та особистостей ношенні, то ж вони виглядають гарно у намотці і допоможуть матусям бути модними та сучасними. Слінги YARO мають різномаітні кольрові рішення  та приємну кольрову гамму, яка буде дороченою саме у вибраний сезон.

Перед розробкою варіантів тканини для слінгів YAROSLINGS, виробником було здійснено тестування різноманітних марок під якими випускаються слінги – від бюджтних до елітних (хай енд), а також слінгів ручного  ткацтва. При цьому були обрані найкращі поєднання варіантів плетіння, який зараз завдяки YAROSLINGS стає доступним для більшості слінгомам.

Нові слінги YAROSLINGS  мають більшу довжину аніж заявлена, оскільки виробник наперед дбає про комфорт мам і вберігає своїх покупців від розачарування, адже тканина після первого прання має усадку, що є нормальним  для усіх слінгів за таким плетінням.

Центр Слінгу YAROSLINGS відмічено позначкою (етикеткою) що полегшує намотку і регулювання Слінга.  Края Слінга YARO мають косий зріз, їх сторони паралельні, що полегшує зав’язування кінців слінга у вузол.

Прання та прасування:

Слінги YAROSLINGS у складі яких тільки бавовна можна прати при температурі до 60°C (проте, температура 30°C - 40°C являєтся нормально та достатньою), дозволяється сушка в спеціальних машинах. Прання без використання засобів для пом’якшення тканини. Прасування – температура для бавовни або згідно інструкції . В залежності від наявності іншої пряжі в сілнгу, наприклад льону, коноплі,  вовни, при пранні та прасуванні використовуються температури,які рекомендовані для такого типу тканини (ручне прання, прання на делікатному режимі при температурі не більше 30°C, звичайни режим прання 40°C тощо).

 


Спецификации:

Доступные изменения:
Размер шарфа:
Yaro Berry Blue Yaro Berry Blue Yaro Berry Blue
Товар был добавлен в наш каталог 22 Май 2015 г.
Отзывы Количество: