Yaro Magnetic Contra Pine Natural Seacell 2,945.00 грн.
Предыдущий товар Товар 112 из 114
категории YaroSlings
 Следующий товар
 
Yaro Magnetic Contra Pine Natural Seacell
Увеличить

Склад та щільність: 85% organic cotton / 15% seacell, 320 gr/m2 post wash

Паттерн  - Magnetic

Характеристики слінгу - тканий слінг в плетінні Контра

Кольорова гама - темно-зелений, петрол, натур

Особливості - щільність та використання пряжі - seacell 

Seacell - Целюлозне волокно містить у собі морські водорості. Так, воно володіє живильними властивостями щодо вашої шкіри. Волокно виробляється природнім методом ліоцелу, що не шкодить оточуючому середовищу.
Морські водорості у Сісел (Seacell) містять більше мінералів, вітамінів та мікроелементів, ніж будь-який інший натуральний продукт, і чинять позитивний вплив на весь організм. У водоростях містяться активні морські компоненти, такі як амінокислоти, йод та мінеральні солі. Ці цінні речовини захищають шкіру від впливу оточуючого середовища. Вони сповільнюють передчасне старіння шкіри та її пошкодження вільними радикалами.
Волокно відчувається легким на тілі, приємним до голої шкіри, має приємний "вершковий" вигляд. Шарф м'який, обіймальний, міцний, та легкий у догляді. 

Зустрічайте новий паттерн - Magnetic!
Слінг витканий в Контра переплетінні. Досить щільний але при цьому повітряний і прохолодний. Ідеально підходить для тодлерів, має гарну підтримку для важкеньких дітлахів і дуже зручно буде відчуватися на ваших плечах. Підійде для більшості вікових груп і рівнів досвіду слінгоносіння, значно м*якіший після прання короткого періоду розношування.


Спецификации:

Доступные изменения:
Размер шарфа:
Yaro Magnetic Contra Pine Natural Seacell Yaro Magnetic Contra Pine Natural Seacell
Товар был добавлен в наш каталог 29 Декабрь 2016 г.
Отзывы Количество: